Pogotowie Elektryczne i Usługi Elektryczne

+48 883 776 638  

tel. 883 776 638

FM SERWIS 24 specjalizuje się w różnorodnych pracach technicznych, realizowanych o każdej porze, także nocą. Pozostajemy do dyspozycji klientów w dni powszednie oraz niedziele i święta, dwadzieścia cztery godziny na dobę. W zakres naszych działań wchodzą między innymi pogotowie i usługi elektryczne, w ramach których wykonujemy oraz naprawiamy instalacje różnego typu, realizujemy przebudowy oraz przeglądy. Interweniujemy również w razie nagłych awarii, docierając do klienta najszybciej jak to tylko możliwe.

Elektryk – fachowe wsparcie w szerokim zakresie

Nasza firma zatrudnia specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży, dlatego niestraszne nam żadne usterki czy przebudowy. Realizujemy usługi na terenie Częstochowy oraz pobliskich miejscowości. Zdarza nam się również świadczyć pomoc w dalszych zakątkach Polski, jednak w takim przypadku konieczna jest dopłata za dojazd.

Podstawowym wsparciem, które Państwu oferujemy, jest zadbanie o instalacje elektryczne. Zajmujemy się zarówno ich wykonawstwem, modernizacją, jak i naprawą. Realizujemy również zlecenia na stworzenie instalacji sieciowych, zasilania awaryjnego oraz monitoringu wizyjnego, czyli telewizyjnego systemu dozoru, obecnego zwłaszcza w zakładach pracy. Montujemy domofony oraz sprzęty do użytku domowego lub firmowego oraz wykonujemy ich inspekcje.

Kontrola stanu instalacji, a usługi pogotowia elektrycznego

Aby zminimalizować ryzyko nagłych awarii, należy na bieżąco monitorować stan instalacji i urządzeń. Elektryk z naszej częstochowskiej firmy wykona dla Państwa takie usługi, jak: przeglądy, pomiary okresowe oraz odbiorcze, a także inspekcje kamerą termowizyjną. Tego typu działania sprawią, że będą Państwo mniej narażeni na wystąpienie nagłej awarii, do której będzie wzywane pogotowie dostępne 24h na dobę.

Jeśli jednak zdarzy się nagła usterka, nasz telefon pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę: +48 883 776 638. Po odebraniu zgłoszenia specjalista dostępny na dyżurze pogotowia szybko wyruszy na miejsce awarii, aby sprawnie usunąć jej przyczynę.

Świadczymy usługi jednorazowe, a także chętnie podejmujemy stałą współpracę. Klientów z Częstochowy i okolic zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Pogotowie elektryczne z Częstochowy – kiedy należy wezwać fachowca?

Drobne problemy, takie jak przepalona żarówka, wielu z nas jest w stanie rozwiązać samodzielnie lub z pomocą sąsiada lub kogoś z rodziny, oczywiście z zachowaniem należytej ostrożności. Istnieją jednak sytuacje, w których nie należy zwlekać z wezwaniem pogotowia elektrycznego, nawet mimo późnej pory. W szczególności zjawiska takie, jak iskrzenie, dymienie czy swąd spalenizny, powinny wywołać nasz niepokój - są to też jasne sygnały do tego, by naprawę powierzyć fachowcom. Podejmowanie próby naprawy takiej awarii na własną rękę, bez właściwego sprzętu, jest bardzo niebezpieczne. W najgorszym wypadku dojść może do wybuchu pożaru lub porażenia prądem.

Dzięki dużemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz szerokiemu zakresowi usług, jakie oferuje nasz częstochowski serwis, jesteśmy w stanie w szybko udzielić pomocy w wielu nagłych przypadkach.

Przegrzane gniazdka i przełączniki

Ciepłe gniazdka i przełączniki to zdecydowanie jeden z przypadków, w których należy szybko wezwać pogotowie elektryczne. Częstym powodem przegrzanego gniazdka są poluzowane przewody lub zaciski, oraz niepoprawna izolacja. Jeśli zauważycie Państwo takie zjawisko, prosimy o bezzwłoczny kontakt z naszym częstochowskim serwisem. Na wszelki wypadek warto wyłączyć też bezpieczniki i pod żadnym pozorem nie podpinać do takiego gniazdka żadnego urządzenia.

Widoczne na ścianie zarysy przewodów

Jeśli przez ścianę prześwitują zarysy przewodów, oznacza to, że są one przegrzane, w wyniku czego dochodzi do blaknięcia farby. Nie zwlekajmy z wezwaniem pogotowia elektrycznego, jeśli zauważymy je na jednej ze ścian w naszym domu lub mieszkaniu.

Częste wysadzanie bezpieczników

Pojedyncze przypadki wybicia korków raczej są niegroźne i wynikają z chwilowego przeciążenia sieci. Jednakże, gdy problem nagminnie się powtarza, prosimy o szybkie wezwanie elektryka dyżurującego w naszym częstochowskim pogotowiu, który pomoże znaleźć przyczynę awarii.
Start  |  Elektryk  |  Gaz  |  Hydraulik  |  Stolarka  |  Ślusarstwo  |  Dekarstwo  |  Remonty  |  Klimatyzacja  |  Termowizja  |  Naprawa reklam  |  Szklarz  |  Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!
Copyright © 2016-2024 FM SERWIS 24 (Ładowanie strony: 0.04 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl