Pogotowie Gazowe i Instalacje Gazowe

+48 883 776 638  

tel. 883 776 638

Nasze usługi to przede wszystkim dbanie o instalacje gazowe w Państwa domach. W razie jakichkolwiek problemów bądź podejrzeń, że system działa nieodpowiednio, zachęcamy do kontaktu z naszym pogotowiem. Kontakt z nami możliwy jest codziennie, niezależnie od dnia tygodnia oraz godziny. Nasze telefony włączone są przez całą dobę, a nasz gazownik z pewnością szybko dojedzie na miejsce zdarzenia w celu świadczenia pomocy. Nasze usługi obejmują głównie teren Częstochowy i okolic, jednak możliwy jest również dojazd w dalsze miejsca za dodatkową opłatą.

Usługi na terenie Częstochowy

Nasze działania obejmują m.in.:


Pogotowie gazowe

Nasze usługi to także pomoc w nagłych wypadkach. W sytuacji zagrożenia, dostępni jesteśmy przez 24 godziny na dobę, niezależnie od dnia. Jeśli podejrzewają Państwo, że możliwe jest zagrożenie bądź usterka instalacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie zapewnić wykrycie usterki oraz niezwłoczną naprawę. Nasi specjaliści to osoby, które znają się na systemach i nie trafiły do pogotowia przypadkowo. Jesteśmy pewni, że nasze działania spotkają się z aprobatą!

Aby wezwać Pogotowie Gazowe 24/7 działające na terenie Częstochowy, należy zadzwonić na nasz specjalny, alarmowy numer +48 883 776 638. W niedługim czasie przyjedzie do Państwa specjalista, który zajmie się rozpoznaniem sytuacji oraz usunięciem niebezpieczeństwa.

Stała współpraca w ramach dbania o instalację

W ramach naszych usług, możliwa jest stała współpraca związana z obsługą instytucji, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz innych organizacji. W ramach tej usługi zobowiązujemy się do dbania o instalacje gazowe w godzinach i dniach, kiedy personel techniczny Państwa obiektu nie jest obecny. Dzięki naszej obsłudze, mogą być Państwo pewni, że specjaliści z pogotowia przyjadą sprawdzić usterkę w pierwszej kolejności, niezależnie od liczby zgłoszeń. W ramach usługi, zapewniamy kompleksową obsługę serwisową i usunięcie awarii powodującej zagrożenie.

Przeglądy okresowe

Polskie prawo budowlane nakłada na właścicieli domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych obowiązek przeprowadzenia kontroli sprawności instalacji gazowej. Zgodnie z przepisami, raz w roku, najczęściej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego, należy sprawdzić, czy wszystkie elementy systemu działają prawidłowo, a domownicy i mieszkańcy nie są narażeni na niebezpieczeństwo wynikające na przykład z nieszczelności układu. Przegląd zawsze kończony jest spisaniem protokołu, w którym zawarta jest data jego przeprowadzenia, zakres prac oraz ewentualne uwagi i zalecenia. Jeśli mieszkacie Państwo w Częstochowie lub okolicy, zachęcamy do zamówienia przeglądu pod numerem telefonu naszego pogotowia.

Kiedy jeszcze warto wykonać przegląd instalacji?

Wszelkie podejrzenia dotyczące nieprawidłowego działania powinny zostać skonsultowane z fachowcem. W przypadku gazu należy trzymać się zasady “zapobieganie przede wszystkim” - awaria systemu może nieść zagrożenie dla zdrowia i życia, a usuwanie jej skutków związane jest z dużymi wydatkami finansowymi. Z tego powodu każda nieprawidłowość powinna wzbudzić naszą czujność. W sytuacjach awaryjnych, jak na przykład ulatnianie się substancji, po pogotowie należy zdzwonić natychmiast.

By zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, oprócz likwidacji usterek nasze pogotowie gazowe przeprowadza również m. in. prace konserwacyjne urządzeń grzewczych. Odpowiednie zadbanie o kotły nie tylko wpływa na bezpieczeństwo domowników, ale również zwiększa efektywność pracy urządzeń, co może mieć przełożenie np. na niższe rachunki za ogrzewanie.

Montaż instalacji

Fachowcy z naszego pogotowia posiadają szerokie doświadczenie w montażu różnych części instalacji gazowej. Montujemy i przyłączamy przewody, armaturę oraz urządzenia z zachowaniem obowiązujących norm. Instalacje gazowe wykonane przez profesjonalistów będą pracowały w bezpieczny i bezawaryjny sposób. Wybierając usługi naszego pogotowia w każdym momencie możecie Państwo też poprosić o poradę z zakresu wymienionych wyżej prac.
Start  |  Elektryk  |  Gaz  |  Hydraulik  |  Stolarka  |  Ślusarstwo  |  Dekarstwo  |  Remonty  |  Klimatyzacja  |  Termowizja  |  Naprawa reklam  |  Szklarz  |  Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!
Copyright © 2016-2024 FM SERWIS 24 (Ładowanie strony: 0.01 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl